www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion POLÁRKA ubytování Mariánské Lázně

 
 
 
Penzion Mariánské Lázně Polárka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Mariánské Lázně Polárka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Mariánské Lázně Polárka -  je k dispozici letní terasaPenzion Mariánské Lázně Polárka - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Mariánské Lázně Polárka - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Mariánské Lázně Polárka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Mariánské Lázně Polárka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion POLÁRKA
Dobrovského 291, Mariánské Lázně 35301
Česká Republika
Pension-Marianske-Lazne-Polarka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Polárka ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion POLÁRKA - ubytování Mariánské Lázně | Vítejte

 
Penzion Mariánské Lázně Polárka Penzion Polárka nabízí ubytování na klidném a tichém místě přímo v lázeňském parku a zároveň nedaleko od středu města Mariánské Lázně.

Nově vybudované a zařízené lázeňské pokoje nebo apartmán Vám každý den poskytnou výhled na lázeňský park nedaleko od Rudolfova pramene, kam pohodlně dojdete po stezce začínající u penzionu.

Mariánské Lázně penzion Polárka ubytování
V penzionu Polárka v Mariánských Lázních jsou tři dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán. Kapacita 8 + 5 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou, televizi se satelitem, Wi-Fi připojení k internetu. V apartmánu je navíc kuchyňka. Snídaně jsou zahrnuty v ceně za ubytování a jsou donášeny na pokoj.

Služby penzionu Polárka v Mariánských Lázních
V penzionu je možnost úschovy kol. Ve společných prostorách je k dispozici prostorná lednice a mikrovlnná trouba. Rodičům s malými dětmi přijde vhod možnost zapůjčení varné konvice a dětské postýlky, které jsou bezplatné. Pro děti je na zahradě k dispozici pískoviště a houpačky. Po domluvě je tu také možnost grilování na zahradě penzionu. Parkovat lze přímo v zahradě penzionu, která je oplocená. V penzionu lze zakoupit nealkoholické nápoje. Další možnosti stravování v okolních restauracích.

Dovolená Mariánské Lázně ubytování penzion Polárka
Mariánské Lázně Vám nabízejí kromě léčby a wellness pobytů i další rekreační aktivity v každém ročním období. V létě doporučujeme výlety na kole po upravených cyklostezkách, v zimě na Vás čekají upravené lyžařské tratě na běžky nebo unikátní lyžařský areál přímo ve městě. Věnovat se můžete i jízdě na koni v jízdárně, plavání v přírodních koupalištích nebo krytém bazénu atd. a samozřejmě také tenisu a golfu.

Okolí Mariánských Lázní
Tipy na výlety v okolí penzionu Polárka v Mariánských Lázních - Přírodní rezervace Kladská, zámky Kynžvart a Bečov, pivovar a museum v Chodové Plané. Jen pár minut chůze od penzionu Polárka v Mariánských Lázních je přírodní park Prelát - skvělé místo pro relaxaci pro děti i dospělé.